LIGA VETERANA 18/19 2018/2019

 

Kolo: 1


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Tomčev put   

Radnik  

03.09.2018 17:30  

 

 

 

 

 

 

 

NK Zmaj / Novo Praćno   

Zmaj veterani   

Banovac  

03.09.2018 17:30  

 

 

 

 

 

 

 

Park Grofova / Topolovac   

TŠK-1932   

BSK  

03.09.2018 17:30  

 

 

 

 

 

 

 

NK Sloga / Greda Sunjska   

Sunjski   

Mladost  

31.08.2018 17:30  

 

 

 

 

 

 

 

Galdovo / Sisak   

Frankopan   

Segesta  

03.09.2018 17:30  

 

 

 

 

 

 

 


Kolo: 2

 


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

NK Radnik / Majur   

Radnik   

Segesta  

07.09.2018 17:30  

 

 

 

 

 

 

 

NK Mladost / Petrinja   

Mladost   

Frankopan  

10.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK BSK / Budaševo   

BSK   

Sunjski  

10.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK Banovac / Glina   

Banovac   

TŠK-1932  

10.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Tomčev put   

Zmaj veterani  

10.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 


Kolo: 3

 


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

NK Zmaj / Novo Praćno   

Zmaj veterani   

Radnik  

17.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 

Park Grofova / Topolovac   

TŠK-1932   

Tomčev put  

17.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK Sloga / Greda Sunjska   

Sunjski   

Banovac  

14.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 

Galdovo / Sisak   

Frankopan   

BSK  

17.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Segesta   

Mladost  

17.09.2018 17:30  

:

 

 

 

 

 

 


Kolo: 4

 


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

NK Radnik / Majur   

Radnik   

Mladost  

21.09.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

NK BSK / Budaševo   

BSK   

Segesta  

24.09.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

NK Banovac / Glina   

Banovac   

Frankopan  

24.09.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Tomčev put   

Sunjski  

24.09.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

NK Zmaj / Novo Praćno   

Zmaj veterani   

TŠK-1932  

24.09.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 


Kolo: 5

 


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

Park Grofova / Topolovac   

TŠK-1932   

Radnik  

01.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

NK Sloga / Greda Sunjska   

Sunjski   

Zmaj veterani  

28.09.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

Galdovo / Sisak   

Frankopan   

Tomčev put  

01.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Segesta   

Banovac  

01.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

NK Mladost / Petrinja   

Mladost   

BSK  

01.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 


Kolo: 6

 


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

NK Radnik / Majur   

Radnik   

BSK  

05.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

NK Banovac / Glina   

Banovac   

Mladost  

08.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Tomčev put   

Segesta  

08.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

NK Zmaj / Novo Praćno   

Zmaj veterani   

Frankopan  

08.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 

Park Grofova / Topolovac   

TŠK-1932   

Sunjski  

08.10.2018 17:00  

:

 

 

 

 

 

 


Kolo: 7

 


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

NK Sloga / Greda Sunjska   

Sunjski   

Radnik  

12.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

Galdovo / Sisak   

Frankopan   

TŠK-1932  

15.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Segesta   

Zmaj veterani  

15.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK Mladost / Petrinja   

Mladost   

Tomčev put  

15.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK BSK / Budaševo   

BSK   

Banovac  

15.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 


Kolo: 8

 


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

NK Radnik / Majur   

Radnik   

Banovac  

19.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Tomčev put   

BSK  

22.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK Zmaj / Novo Praćno   

Zmaj veterani   

Mladost  

22.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

Park Grofova / Topolovac   

TŠK-1932   

Segesta  

22.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK Sloga / Greda Sunjska   

Sunjski   

Frankopan  

19.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 


Kolo: 9

 


Mjesto

Domaći

Gosti

Datum

Rezultat

 

 

 

 

 

 

Galdovo / Sisak   

Frankopan   

Radnik  

26.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

Gradski stadion / Sisak   

Segesta   

Sunjski  

26.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK Mladost / Petrinja   

Mladost   

TŠK-1932  

26.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK BSK / Budaševo   

BSK   

Zmaj veterani  

26.10.2018 16:30  

:

 

 

 

 

 

 

NK Banovac / Glina   

Banovac   

Tomčev put  

26.10.2018 16:30  

: